KONST / Litografier / Färglitografi 14598062
nr 1459 8062
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 134/150. Färglitografi, daterad bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 47x35cm
måndag 4 april 2022
kl 20:08:52
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe